Якщо Ви шукайте брокера в місті Черкаси, цінуєте професіоналізм та індивідуальний підхід, тоді довірьте цю роботу нам — і Ви не пошкодуєте!

     ТОВ «БРОКЕР-УКРАЇНА» є митним брокером, який надасть весь спектр послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

     Наше підприємство пропонує Вам комплекс послуг з митного оформлення вантажів, з розробкою оптимальних схем, як з транспортування, так і обчислення витрат пов’язаних з митними процедурами, оформлення товаросупровідних документів та дозволів державних органів за всіма митними режимами.

     ТОВ «БРОКЕР-УКРАЇНА» — це єдина у м. Черкаси та Черкаській області компанія, яка має філії на всіх митних терміналах м. Черкаси, а також на митних постах Черкаської митниці в області.

      Співробітники компанії мають за плечима багаторічний стаж роботи та досвід оформлення всіх типів вантажів.

   Також хочемо зазначити, що ТОВ «БРОКЕР-УКРАЇНА» є єдиним представником Асоціації митних брокерів України на Черкащині. Асоціації митних брокерів України у Черкаській області.

     Короткий перелік наших послуг:

  • Акредитація на митниці Оформлення всіх типів митних декларацій
  • Оформлення транспортних засобів для приватних осіб за пільговим режимом
  • Оформление транспортных средств для частных лиц по льготному режиму
  • Консультації щодо зовнішньоекономічної діяльності
  • Юридичний супровід ЗЕД та виконання договірних зобов’язань
  • Отримання дозвільних документів у державних службах
  • Послуги експерта з оцінки майна, у тому числі автомобілів
  • Оформлення договорів та товаросупровідних документів

    Не довіряйте Ваше оформлення дилетантам, це може призвести до непоправних наслідків, починаючи від простою вантажу та збільшення сум митних платежів до штрафів та конфіскації вантажу. На жаль, на сьогоднішній день не компетентних фахівців чимало. Підходьте до вибору митного брокера виважено. Наша компанія має достатньо досвіду та професіоналізму вирішити Ваші завдання оперативно. Для нас немає нерозв’язних проблем!

Митний брокер в місті Черкаси та Смілі завжди радий допомогти у вирішенні важливих питань. Професійна консультація та якісне виконання роботи.